درباره ما

هایک ویژن (hikvision) جزو یکی از برندهای مطرح در زمینه سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته می باشد. شروع به کار هایک ویژن (hikvision) در سال 2002 میلادی و با تولید دستگاه های DVR هشت کانال بود و تا کنون موفق به تولید انواع دستگاه های 16 کانال Real-time و همچنین تولید DVR هایی با استفاده از تراشه های دو هسته ای گردید و به سروعت یکی برنده های مطرح در تولید دوربین مداربسته و دستگاه های DVR در سطح جهان گردید. از امتیازات محصولات برند هایک ویژن (hikvision) داشتن گواهینامه ها و استاندارهای متفاوت بین المللی در این زمینه است. از جمله این گواهینامه ها می توان به گواهینامه ایزو 9001 در زمینه مدیریت کیفیت، گواهینامه CE اروپا و همچنین FCC و UL اشاره کرد.
گروه سیستم های امنیتی ایمن سازان با بیش از 15 سال سابقه در ارائه سیستم های امنیتی هایک ویژن (hikvision) قابلیت ارائه طیف وسیعی از محصولات هایک ویژن از جمله انواع دوربین مداربسته ip ،دوربین های آنالوگ، دوربین اسپید دام ، دستگاه های ضبط DVR , NVR و ... می باشد.
برای مشاهده لیست فعالیتهای گروه ایمن سازان به صفحه رزومه مراجعه فرمایید و یا برای درخواست لیست آخرین قیمت های دوربین های مداربسته هایک ویژن به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.